Zámky Defend lock mají již dlouholetou tradici a jejich neustálý vývoj je staví na první místo v bezpečnostních zámcích převodovky. Trezorový klíč, kvalitní ocel a garance 5 let jsou zárukou kvality od firmy DEFEND LOCK.

Nabídka zámků Defend lock

Defend lock – Pin lock

Defend lock – pin lock

Zámek Defend lock – Pin lock je nejčastěji montovaný zámek z rodiny DEFEND a jeho velkou výhodou je, že se uzamyká bez použití klíče pouhým zatlačením vložky zámku za současného pootočení z důvodu jištění proti náhodnému uzamčení. Defend lock – PIN LOCK je typ zámku blokující řadicí páku kalenou sponou integrovanou v těle zámkového mechanismu. Zámek Pin lock je vybaven novou vložkou odolnější násilnému napadení.

Záruka 5 let, nadstandardní záruční doba, bezplatná infolinka, výrazné slevy na pojistném a další.

Defend lock – Rotary lock, Twist lock

Defend lock – Rotary lock

Twist Lock je nejnovějším zámkem řazení značky Defend, který se také ovládá otočným pohybem vložky zámku. Vychází konstrukčně ze zámkové vložky pro integrovaný zámek PIN LOCK. Novinkou je však způsob ovládání a mechanismus přenosu rotačního pohybu od tělesa zámku na posuvný pohyb zamykací spony v místě blokace řadicí páky. Mírným zatlačením zámkové vložky dojde k uvolnění aretace polohy odemčeno a pootočením se zamykací člen přestaví do polohy zamčeno.

Dalším vylepšením, které přináší zámek Twist Lock, je minimální narušení interiéru vozidla. Je totiž umístěný v manžetě řadicí páky.

Akční nabídka Defend lock – montáže v Plzni

  • Defend lock na všechny typy vozidel včetně roku výroby 2012 a automatického řazení – cena 6.490,– Kč včetně montáže – cena již obsahuje DPH 21% + pískování (kódování) autoskel Vin kódem ZDARMA

Ukázka namontovaných zámků řazení Defend lock na vybraných typech vozidel

Video Defend lock – Škoda Octavia II