Kontaktujte nás

Auto TOPRA Moravia s.r.o.
IČ 02672111, DIČ CZ02672111

Fakturační adresa:

Auto TOPRA Moravia s.r.o., Merhautova 450/46, 613 00 Brno

pracovní doba:
po – pá 9.00 – 17.00 hod., víkendy na objednání

na našich provozovnách nelze platit platební kartou

 

AUTO TOPRA Praha

Mobil: 735 000 076
E-mail: praha@topra.cz

Montážní středisko I.
Praha 4 – Hodkovičky, Klánova 54

 

Auto TOPRA Plzeň

Mobil: 735 000 076
E-mail: plzen@topra.cz

Montážní středisko II.
Přeštice, V Háječku 38
v případě Vašeho požadavku na montáž přímo v Plzni pro Vás zajistíme provedení prací v Plzni-Doubravce

 

Auto TOPRA Mladá Boleslav

Mobil: 735 000 076
E-mail: boleslav@topra.cz

Montážní středisko III.
Mladá Boleslav, Čistá 150, PSČ 294 23

 

Auto TOPRA Liberec

Mobil: 735 000 076
E-mail: liberec@topra.cz

Montážní středisko IV.
Liberec, Karlinská 70

 

Auto TOPRA Hradec Králové

Mobil: 735 000 076
E-mail: hradec@topra.cz

Montážní středisko V.
Hradec Králové – Slezské Předměstí

Auto TOPRA Brno

Mobil: 735 000 076
E-mail: brno@topra.cz

Montážní středisko VI.
Brno, Štursova 2

 

Auto TOPRA Olomouc

Mobil: 735 000 076
E-mail: olomouc@topra.cz

Montážní středisko VII.
Olomouc, Lazecká 20

 

 

 

Kontaktujte nás - další stránky