Poptávku zašlete, buď na email anebo jednoduše, přes nezávazný poptávkový formulář ZDE.
Rychlá Nezávazná poptávka pro vaše vozidlo


baner defend
  • DEFEND LOCKU tohoto výrobce je výhodou možnost jednoduchého uzamykání zámku bez klíče pouhým pootočením a zacvaknutím zámkové vložky třemi prsty. Tělo zámkové vložky vyčnívá do interiéru 2–4cm podle typu vozidla.

baner construct
  • CONSTRUCTZamyká se vždy klíčem, u této značky je výhodou přívěšek Roller, který umožní odemknout zámek i s nastartovaným motorem. Tělo zámkové vložky ze středového tunelu nevyčnívá do interiéru, lépe ladí se středovým panelem.

ZÁMKY ŘAZENÍ (mechanické zabezpečení)

Mechanické zabezpečení je jedno z nejstarších typů zabezpečení na našem trhu. Je to evergreen českých vozidel. Popularita je, kupodivu, stále obrovská, zřejmě z důvodů tradice a ceny.
Ochrání vaše vozidlo, jelikož zablokuje systém řazení, čímž znemožňuje s vozidlem odjet.
Je dostupné pro většinu osobních a užitkových vozů. Samozřejmě i pro manuální i automatické převodovky. Auto Topra instaluje zámky zpátečky již 20 let. Spolupracujeme zejména se společností Construct, jejichž zámky jsou, dle našeho názoru, nejlepší. Dále je možnost instalace produktů Defend Lock, Mister Lock, Medvěd block a dalších.

Zámek řazení odolává tepelným i chemických vlivům, nemění své vlastnosti ani podchlazením dusíkem. Propracovanou konstrukci není možné překonat pomocí známých destruktivních metod (např. vytržením jádra vložky), stejně tak jako pomocí metod nedestruktivních například bumping. Systém není závislý na stavu autobaterie ani na jiných funkcích vozidla. Ztížený přístup značně komplikuje případné pokusy o jeho překonání.

Navíc k zámkům řazení instalovaných u společnosti Auto Topra, pískování 6 kusů oken ZDARMA!
Jedná se o další prvek pasivního zabezpečení, který doporučujeme rozhodně využít.

ZÁRUKA 5 LET

Na mechanické zabezpečení získáte s Auto Topra jako autorizovaným montážním partnerem těchto zámků zpátečky, záruku až na 5 let. (2 roky + 3 roky bezplatný servis, při splnění záručních podmínek).

Možnost rozšíření zabezpečení

TIP! Zámek zpátečky je ideální v kombinaci se skrytým vypínačem.
Tajný skrytý vypínač s blokací startu motoru je osvědčená a nejlevnější varianta zabezpečení vozidla. Jedná se o mechanické přerušení přívodu elektriky kolébkovým vypínačem. Blokují se obvody nutné k nastartování vozidla například startér, čerpadlo apod. V porovnání s cenou a mírou zabezpečení je to velice užitečná překážka pro nevítaného návštěvníka. Tento druh zabezpečení je sice jednoduchý, ale myslíme, že za nízkou cenu i účinný.

  • Cena tohoto rozšíření je 1.500,- Kč (záleží na typu a umístění ve vozidle).

Zvažte, zdali chcete využít i tuto možnost.

Pro objednání zámku je nutné zaslat mailem:
-typ vozidla, rok výroby vozidla, typ převodovky (manuál, automat) a telefon na vás.
-při využití akce pískování VIN zdarma i vin kod vozidla na výrobu šablon

Poptávku zašlete, buď na email anebo jednoduše, přes nezávazný poptávkový formulář ZDE.
Rychlá Nezávazná poptávka pro vaše vozidlo