Botička

Bezpečnostní botička na osobní a dodávkové automobily (od 13″ do 18″).

Botička se položí s vysunutým hřebenem a sklopeným horním hákem vedle kola automobilu (v případě potřeby je hřeben možno úplně vysunout z těla botičky).

Celá botička se zasune za kolo automobilu a horní hák se sklopí pootočením za pneumatiku.

Nasadí se dodávaný universální imbusový klíč a jeho zatočením ve směru hodinových ručiček se spodní vodorovná část botičky posune směrem vzhůru a vtiskne se do pneumatiky (tím se botička velmi pevně zajistí na pneumatice). Potom se botička uzamkne otočením klíče v zajišťovacím zámku botičky.

Typ T – car – bezpečnostní botička na osobní a dodávkové automobily (od 13″ do 18″) šíře pneu 260 mm (možno dodat prodloužené nástavce na širší pneu).

  • Hmotnost = 12 kg

Cena bezpečnostní botičky T CAR

Bezpečnostní botičku T CAR můžeme také zaslat na dobírku prostřednictvím přepravce Geis Parcel CZ s.r.o. (bohužel jiný přepravce tento specifický druh zboží k přepravě nepřijímá). Doba doručení se pohybuje mezi 2 až 3 dny.

  • Cena vč. DPH: 10.000,– Kč
  • Cena poštovného a balného s dobírkou, pro jeden i pro více kusů bezpečnostních botiček: řídí se konkrétními okolnostmi příslušné objednávky, informujte se prosím na tel. 735 000 076.
Botička Botička Botička