Unikátní ochrana vašeho vozu, zabezpečení auta systémem IGLA

“IGLA” je jedinečné zabezpečení nové generace určené k ochraně automobilu proti krádeži. Jeho inovace spočívá v technologii zablokování startu motoru, pomocí originálních běžných vodičů ve vozidle. Nevyžaduje instalaci dalších vodičů a neautorizované stříhání do originální kabeláže vozidla. To je důležité zejména kvůli záruce nových vozidel.
IGLA není v instalaci vozidla absolutně vidět. Jednotka je o polovinu menší než propiska, je ji možné instalovat nejen v interiéru, ale jelikož je voděodolná, tak i kdekoliv v exteriéru vozidla.

Odblokování blokace startu se provádí zadáním PIN kódu. To znamená pomocí běžných originálních tlačítek palubní desky a tlačítek na volantu vašeho vozidla. Kombinaci tlačítek si volíte sami a můžete ji kdykoliv sami změnit. Žádná další krabička, kterou musíte nosit, žádný další ovladač nebo přidaný panel pro autorizaci zabezpečovacího systému. IGLU nelze zjistit standardními metodami, jako jsou diagnostika, načtení, kódování, které jsou útočníkům dobře známy. Systém “IGLA” nedává svou přítomnost před zadáním PIN kódu vůbec najevo. Navíc díky své kompaktní velikosti může být instalován téměř kdekoliv ve voze (pod kapotou, v zavazadlovém prostoru u dveří, pod torpéda a další místa), které útočníka ani nenapadnou.

To vše zvyšuje ochranu vašeho vozidla a snižuje možnost jeho odcizení na nulu. Ani profesionální mechanik neobjeví, kde se IGLA v instalaci vozidla nachází. Vyhledání zařízení IGLA proti krádeži je doslova stejné, jako hledání jehly. Zabezpečení auta IGLA je vytvořeno vždy pro konkrétní značku, typ motoru automobilu a je testován a schvalován na každém konkrétním modelu vozidla.

volant

Ovládání je velice jednoduché, pomocí standardních tlačítek palubní desky a na volantu vozidla zadejte PIN kód. Tlačítka pro zadání PIN kódu se čtou pouze na digitální sběrnici a nevyžadují další přívody. Kód je znám pouze majiteli a lze jej uživatelsky změnit. Tím, že jej mechanicky zadáváte, zamezíte jakémukoliv načtení, kopírování klíče nebo jeho neautorizovanému přístupu k vozidlu. Další z možností je povolení automatického párování pomocí vašeho mobilního telefonu, potom se o nic nestaráte. Jen nasednout se svým mobilem v kapse a startujete. Efektivní ochrana vozidla proti krádeži pomocí zesílení signálu KEYLESS.

Rychlá Nezávazná poptávka pro vaše vozidlo

montaz

DALŠÍ KOMFORTNÍ VOLITELNÉ FUNKCE SYSTÉMU IGLA

start-stop

START STOP

Všichni to za jisté již znáte. Má-li vaše vozidlo tlačítko START STOP, je giganticky otravné tento systém neustále po každém nastartování zrušit tím, že musíte stisknout tlačítko pro deaktivaci této funkce. Budete-li chtít, systém IGLA toto provede vždy za vás a nemusíte na deaktivaci již více myslet. Systém vypínání motoru při každém zastavení vozidla bude automaticky deaktivován.
* Tyto funkce závisí na konfiguraci a typu vozidla.

Hi-jack

PROTI-ÚNOS

Tento volitelný režim umožňuje zabránit v případě násilného přepadení, následnému únosu vašeho vozidla. Představte si, že vás někdo například na křižovatce násilně donutí opustit vozidlo. Se systémem IGLA nemusíte mít o váš vůz obavu. Po ujetí cca 100 metrů dojde ke ztrátě výkonu a vozidlo postupně zastaví. Motor a převodovka bude blokovaná a spustí se hlasitá akustická siréna.
* Tyto funkce závisí na konfiguraci a typu vozidla.

contour

BLOKOVÁNÍ PŘEVODOVKY

U některých typů vozidel systém zabezpečení IGLA dovede blokovat automatickou převodovku. Při startu bez autorizace, IGLA povolí start vozidla, ale znemožní pohyb automatické převodovky anebo při uvedení do polohy R či D, vypne motor a následně nepovolí další start vozidla. Blokace automatické převodovky je bonusem v případě, nejde-li instalovat běžný mechanický zámek řazení.
* Tyto funkce závisí na konfiguraci a typu vozidla.

comfort

COMFORT

Automatické zavírání oken a také střešního okna při použití s běžným originálním klíčem. Nyní už nemusíte přemýšlet o neuzavřených oknech, IGLA je pro vás zavře sama! S přídavnou funkcí COMFORT, můžete větrat interiér vozidla. Pokud vozidlo stálo dlouho na slunci a teplota v kabině se stala nepohodlnou, IGLA umožňuje větrání kabiny pootevřením o 5 cm všech oken automobilu.
* Tyto funkce závisí na konfiguraci a typu vozidla.

SHRNUTÍ, KOMU SE NECHCE DLOUZE ČÍST:

 • Inteligentní blokování motoru založené na analýze algoritmů samotných automobilek, bez stříhání do originální kabeláže vozidla (žádné problémy se zárukou vozidla).
 • Autorizovat pomocí tlačítek na palubní desce a volantu nebo automaticky pomocí aplikace v mobilním telefonu.
 • Chcete-li zadat PIN kód, použijte běžná tlačítka v interiéru vozidla (palubní deska, volant).
  Nepotřebuje provádět zásahy do palubní desky vozidla, vše je v původním stavu. Žádné řezání do plastů interiéru
 • Možnost zvolit automatickou deaktivaci systému START STOP.
 • Režim ANTI-HI-JACK, proti-únosový režim. Vozidlo po vašem násilném opuštění samo po čase zastaví a blokuje motor.
 • Funkce “COMFORT” a “VENTILACE” automatické zavírání oken a větrání.
 • Každá instalace je naprosto skrytá, jednotku nelze nalézt, její minimalistická velikost je neuvěřitelná.
 • Záruka je zachována! Žádné střihání do originální kabeláže, montáž nelze poznat ani v servise.
 • Odolává načtení a kopírování klíče. Nelze odcizit, ani když někdo použije váš originální klíč (například odcizením, ztráty klíčů z vaší kapsy). Nepomůže ani výměna řídící jednotky, spínací skříňky automobilu. Nelze nijak načíst! Zabrání odcizení pomocí prodloužení signálu KEYLESS.
 • Bezpečné pro váš motor!
 • Minimální odběr z vaší baterie.

Rychlá Nezávazná poptávka pro vaše vozidlo

igla

Přídavné zařízení k produktu IGLA OBD BLOCK (2.990,- Kč)

jednou z častých metod krádeže automobilů je neoprávněné připojení k diagnostické zásuvce a manipulace se softwarem, za účelem obejití ochrany vozidla načtením klíče nebo zrušením imobilizace. Konektor OBD-II, je umístěn ve vnitřním prostoru vozidla, tudíž se k němu mohou vetřelci velice rychle a snadno dostat. Toto je jedna z možností, jak lehce ovládnout řídící jednotky automobilu a následně s ní manipulovat. Obvykle se tak stává s vozidly koncernu VW, kde to vede k snadné cestě nastartování motoru nebo načtení algoritmu plovoucího kódu klíče.

ochrana diagnostického konektoru

Systém OBD BLOCK je určen k ochraně diagnostického konektoru vozidla před neoprávněným přístupem. OBD BLOCK se skládá z adaptéru a digitálního relé. V kabeláži naprosto skrytě nainstalujeme digitální relé. Jediný digitální klíč je zaznamenán v reléové paměti, což umožňuje jednoznačnou identifikaci adaptéru ze sady. Tento adaptér použijete pro připojení přes zásuvku OBD-II. Pokud adaptér není přiložen, zásuvka se tváří jako připojená, ale konektor je neprůchozí, nelze navázat komunikaci s řídící jednotkou vozidla! Pro zloděje je to naprosto matoucí. OBD blok lze použít jak v kombinaci se zabezpečením IGLA nebo i samostatně.

Rychlá Nezávazná poptávka pro vaše vozidlo