Nebojte se šlápnout na plyn – pro řidiče, kteří se obávají pokut za rychlost nebo ztrátou trestných bodů nabízíme řešení v podobě instalace řešení detekce radarů a laserových rušiček, které znemožní měření.
radar-policie
Hledáte opravdu spolehlivé radarové detektory s jednoduchou obsluhou, splňující nejvyšší nároky v každodenním provozu? Neváhejte oslovit poptávkou našeho specialistu, který vám navrhne řešení přesně dle vašich požadavků a možností vašeho vozu.

Jaké značky prodáváme:

Instalujeme antiradary značek GENOVO, PROTECTOR, BELTRONICS a řešení laserových rušiček ANTILASER.

Instalace je skrytá a na míru pro vaše vozidlo a vašim potřebám. Nic není ve voze patrné, respektujeme design interiéru auta.

Jak provádíme instalaci:

Náš specialista s vámi nejprve bude konzultovat umístění ovládacích a měřících prvků. Vše s ohledem na interiér vašeho vozidla a zachování 100% funkčnosti a příjemné ovladatelnosti. Preferuje se vždy skrytá instalace, která nenarušuje originální interiér a exteriér vozidla. Vlastní instalace trvá 2 dny. Vždy se snažíme vyjít vstříc vašim požadavkům.

mercedes-radar

Jsou radary v České republice povoleny?

Jednoznačně ANO, žádný zákon to nezakazuje ani neomezuje jejich používání. Jejich využití je naprosto legální a není nijak postihováno pokutou ani ztrátou trestných bodů. Jsou zakázány pouze přístroje, které znemožňují měření. Antiradarů se to tedy netýká a je možné jej používat.

Kontaktujte našeho specialistu na telefonu, mailem nebo vyplňte náš poptávkový formulář a my se s vámi spojíme s nabídkou řešení