Naši zákazníci nám vykládají své zážitky z cestování a to, jak jim karavaning plní jejich sny.
Dokud máte karavan nový, jako zákazník je těžké vědět jakou výbavu byste přesně chtěli využít narozdíl od profesionála, kterému prošli pod rukama již desítky vozidel.

Jsme tu pro ty, co se nespokojí s průměrnou prací kamaráda… souseda, kde odpustíte nějaké ty chybky a nedokonalosti.
Vedle odbornosti, spolehlivosti a zkušenosti s velkými projekty vestaveb nabízíme naše dobré jméno, které bylo vždy rozhodujícím faktorem při získávání zakázek a klientů, ke kterým se nadšený amatérský kutil ani nepřiblíží. Výsledkem jsou nemalé znalosti, které vám rádi předáme.

ZABEZPEČENÍ OBYTNÝCH VOZIDEL A KARAVANŮ

Jsme si vědomi, že každý obytný automobil je pro vás velkou vášní a jsme si jisti, že máte k vozu vybudovaný silný vztah. Nehledě na dobu, po kterou jste obytňáček sháněli anebo čekali na jeho výrobu, bychom jako jeden z prvních doplňků doporučili právě zabezpečení.
I když se to zdá pro mnohé jako zbytečnost, velmi nepříjemné příběhy našich zákazníků by vás jistě vyvedli z omylu.

 

 

 

DOPORUČUJEME TYTO OSVĚDČENÉ METODY ZABEZPEČENÍ

1) JABLOTRON Athos 2103 – jedná se o nejnovější produkt firmy JABLOTRON.  Auto TOPRA je první v České republice, která má tyto autoalarmy v nabídce a podílela se testováním na jejich vývoji.
Jako platinový montážní partner společnosti JABLOTRON, tento autoalarm jednoznačně doporučujeme. Je to nástupce léty prověřeného a oblíbeného alarmu Athos 1803.

Kombinuje zabezpečení automobilu, blokováni motoru a přenáší poplach na mobilní telefon včetně sledování provozu vozidla a polohy GPS souřadnic.
Navíc je vybaven otřesovým čidlem + detekcí rušiček GSM/ GPS (jako jediný autoalarm zahlásí poplach při zarušení signálu).  Každý karavan je jiný a proto doporučujeme, využít nezávaznou poptávku dle vašich požadavků ZDARMA. Pro více informací klikněte ZDE.

 

2) IGLA PRO – je jedinečné zabezpečení nové generace určené k ochraně automobilu proti krádeži. Jeho inovace spočívá v technologii zablokování startu motoru, pomocí originálních běžných vodičů ve vozidle. Nevyžaduje instalaci dalších vodičů a neautorizované stříhání do originální kabeláže vozidla. To je důležité zejména kvůli záruce nových vozidel.
IGLA není v instalaci vozidla absolutně vidět. Jednotka je o polovinu menší než propiska, je ji možné instalovat nejen v interiéru, ale jelikož je voděodolná, tak i kdekoliv v exteriéru vozidla.

Odblokování blokace startu se provádí zadáním PIN kódu. To znamená pomocí běžných originálních tlačítek palubní desky a tlačítek na volantu vašeho vozidla. Kombinaci tlačítek si volíte sami a můžete ji kdykoliv sami změnit. Žádná další krabička, kterou musíte nosit, žádný další ovladač nebo přidaný panel pro autorizaci zabezpečovacího systému. IGLU nelze zjistit standardními metodami, jako jsou diagnostika, načtení, kódování, které jsou útočníkům dobře známy. Systém “IGLA” nedává svou přítomnost před zadáním PIN kódu vůbec najevo. Navíc díky své kompaktní velikosti může být instalován téměř kdekoliv ve voze (pod kapotou, v zavazadlovém prostoru u dveří, pod torpéda a další místa), které útočníka ani nenapadnou.

 

 

3) VAM R1 systém – je zařízení konstruované na principu vícecestného elektronického imobilizéru, kterým se blokují všechny důležité provozní součásti zabezpečeného vozidla.

Technickým provedením se jedná o vícenásobnou imobilizaci, kdy dochází k přerušení napájení konkrétních elektrických obvodů (startéru, palivového čerpadla, řídící jednotky vozidla apod.), kdy toto opatření zcela znemožňuje zprovoznění vozidla v reálném čase tak, aby s ním bylo možné odjet. Překonat tyto blokace v reálném provozu je velmi časově náročné, v běžném provozu neproveditelné. Zabezpečení nemá naprosto žádný odběr z baterie!

 

4) PANDORA CAMPER – Pandora CAMPER je systém zabezpečení, jenž je speciálně navržen tak, aby ochránil váš obytný automobil. Poskytuje spolehlivé zabezpečení kabiny a obytné nástavby díky optimální stavebnicové sadě speciálních bezdrátových senzorů: senzory pohybu, náklonu, otevření oken a dveří. Pandora má i speciální režim „Zůstaňte doma“ chránící obytný a zavazadlový prostor i když jste uvnitř obytného vozu. Při zajištění vás systém bude informovat o odemčených prvcích, ale tyto zóny nevyloučí a dál je spolehlivě střeží. V rozšířené verzi je možnost využít i dálkového startu vozidla.

 

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy a doporučením přímo k vašim konkrétním požadavkům.

Do výbava karavanu

DOVÝBAVA OBYTNÝCH VOZIDEL A KARAVANŮ

Jako vášniví táborníci a zkušení montážní partneři autodoplňků přesně tušíme, co je v dobrém karavanu důležité: nejvyšší kvalita, moderní design a vybavení, díky nimž bude vaše dovolená ještě pohodlnější a krásnější. Vše však musí být podřízeno vašim požadavkům a představám. Můžeme být pro vás inspirací nebo se pokusíme rozšířit obzory a orientovat se v novinkách. Věřte našim zkušenostem, najděte ten správný karavan pro vaše potřeby a těšte se na nový, příjemnější způsob kempování. Vyberte své vysněné příslušenství od nás s profesionální montáží, servisem a poradenstvím a užívejte svobodu, která se hýbe!

 

 • Výbava karavanuZABEZPEČENÍ
 • ČIDLO PLYNU
 • NAVIGACE
 • OZVUČENÍ
 • VENTILÁTORY
 • BATERIE
 • EL. ROZVODY
 • OSVĚTLENÍ
 • SOLÁRNÍ PANELY
 • PARKOVACÍ KAMERA
 • ČIDLA PARKOVÁNÍ
 • KAMERA PRO SLEDOVÁNÍ PROVOZU
 • PLAŠIČKY HLODAVCŮ
 • VENKOVNÍ LED SVĚTLA
 • TAŽNÁ ZAŘÍZENÍ
 • DRŽÁKY KOL

 

Dovýbava karavanu

KONTAKTUJTE NÁS A NEVÁHEJTE SE PTÁT

721 422 574   –    hykl@topra.cz

Karavany vybava a zabezpečení