Inzerát: Mechanik autoelektrikář pro montáže

Do našeho kolektivu v Brně hledáme nového kolegu na pozici mechanik autoelektrikář pro montáže zabezpečení vozidel a auto doplňků s praxí na obdobné pozici. Přijímáme i šikovné absolventy. Nástup možný ihned.

Očekáváme:

  • Manuální zručnost.
  • Schopnost kvalitní komunikace s kolegy a se zákazníky.
  • Smysl pro pořádek a čistotu.
  • Spolehlivost a zodpovědnost.
  • ŘP skupiny B.

Co vám můžeme nabídnout:

  • pěkné čisté prostředí s profesionálním vybavením.
  • pracovní doba od pondělí do pátku.
  • nástup možný ihned.
  • nabízíme férové jednání a transparentní platové ohodnocení.
  • možnost školení a rozšiřování kvalifikace.
  • HPP i brigádně.
  • možnost služebního vozidla + telefon.
  • nástupní plat 36.000, – Kč.

Náplň práce:

U této pozice jde především o rozdělávání a demontáž interiérů a následnou instalaci zabezpečení a doplňků do osobních a obytných automobilů.
Realizujeme instalace solárních panelů, klimatizace, navigace, autorádia, parkovací asistenty, kamery a další do-výbavu do obytných vozidel a karavanů.

 Týmová práce je důležitá. Nikdo nemůže umět a znát všechno, ale když dáme hlavy dohromady, řešení vždy najdeme.

Zájemci nás mohou kontaktovat a zaslat svoje CV v českém jazyce na e-mail [email protected].
 Pro více informací volejte +420 735 000 076.