Dispečink vozidel Basic LE – REX

webové rozhraní

Při běžném nastavení vozidlových jednotek je třeba pro zjištění polohy vozidla zaslat dotaz. Pokud potřebujete kontrolovat polohu vozidel pravidelně, případně mít trvalý přehled o výskytu vašich vozů, je pro vás vhodná služba dispečink.

Vozidlová jednotka bude nastavena tak, aby posílala svou polohu pravidelně například po jedné minutě na server, kde se vám zobrazí do mapových podkladů. Dispečer tak bude na první pohled znát okamžitou polohu všech vozidel.

Služba je standardně poskytována pouze na území ČR. V případě pohybu vozidel v zahraničí a potřebě trvalého přehledu nás kontaktujte. Navrhneme vám řešení.

Jednotka pro dispečink BASIC

Dispecink

S touto lokalizační jednotkou můžete sledovat pohyb vozidla na mapě sledovat odkudkoli ze světa z libovolného počítače připojeného na internet a to s přesností na několik metrů.

Krabička lokalizátoru je zálohováná vestavěným záložním akumulátorem (3,7V/730mAh) a vybavena SIM kartou GSM.

Napájení 12V-24V.

Lokalizátor prostřednictvím externí satelitní přijímací antény zjišťuje svoji polohu i rychlost a několikrát za minutu tyto údaje odesílá „na internet“.

Pro zabezpečený přístup na internet získate uživatelské jméno a heslo. Veškeré tyto údaje jsou přístupné jen Vám.

Po přihlášení na server naleznete vozidlo v mapě, nebo v plánu města s údaji o poloze, rychlosti a trase vozidla v přímém přenosu nebo v historii (1rok).

parametry: GSM 900/1800MHz, integrovaný GPS přijímač, GPS anténa externí -aktivní

Jednotka Basic – cena s montáží včetně DPH:

  • Jednotka s montáží: 4 950,– Kč

Služba Dispečink

  • Zasílání pravidelných poloh z každého vozidla v intervalu 1 minuty nebo delším. Okamžitá poloha vozidel je pak k dispozici na webovém rozgraní. V ceně jsou i GPRS přenosy do výše 5MB v ČR. Je možno vidět pohyb vozu přímo v mapě. Možnost implementace vlastních map zákazníka. Odpadá potřeba

ručních dotazů na polohu.

  • Měsíční paušál služby Dispečink (vč. DPH): 131,– Kč