[flash size=650×160]

ONI systém – elektronický dohled nad Vaším vozem

Maximalni zabezpeceni vozidel – ONI system

Systém a služby ONI Sledování plus a ONI Střežení jsou v současné době špičkou na trhu on-line sledování v kvalitě i nabízené pořizovací a provozní ceně.

V čem je ONI systém tak výjimečný?

Systém ONI Střežení totiž obsahuje vysílač pro radiové dohledání vozu. Takže v případě rušení signálů GPS a GSM se provádí dohledání zcizeného vozidla právě za pomoci tohoto vysílače, který v současné době nelze nijak rušit.
Dalších 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu a 365 dnů v roce jsou Vaše objekty pod dohledem dispečinku a to u 49 bezpečenos­tních agentur v ČR.
V případě napadení Vašeho vozu je na místo výskytu vysláno minimálně jedno z více než 150 zásahových vozidel.

Pro koho je ONI systém vhodný?

Pro uživatele, kteří chtějí mít maximální přehled o aktuální poloze, historii pohybu svých vozidel a chtějí snížit provozní náklady a zjednodušit administrativu – každý uživatel služby ONI Sledování získává automaticky software Kniha jízd XP pro vozidla registrovaná v systému ONI. Služba ONI Vám jako jediná nabízí skutečné on-line sledování všech Vašich vozidel najednou!

Mezi přednosti systému ONI patří:

  1. Jednoduchý přístup k informacím o vozidlech přes internet a z mobilního telefonu
  2. Velmi nízké pořizovací náklady (vozidlová sada od 1 Kč- na splátky, aplikace a mapové podklady zdarma!)
  3. Velmi nízké provozní náklady (od 200 Kč/měsíc)
  4. Rychlá návratnost investice (v řádu několika měsíců)
  5. Dokonalá kontrola vozidel, řidičů (identifikace, animace jízd, připojení navigace Garmin)
  6. Snížení nákladů provozu vozidel (v průměru o 20%!)
  7. Snadná tvorba knihy jízd (uznatelná dle právních předpisů ČR)

ONI systém nabízí 3 úrovně:

1. ONI Střežení

Služba ONI Střežení je jednou z nejdokonalejších možností zabezpečení vozidel. Oproti běžným systémům na trhu nabízí nejen GSM/GPS monitoring, ale také možnost dodatečného vyhledání vozidla pomocí radiového signálu. Ten se vyznačuje možností dohledání vozu i při rušení GSM nebo GPS signálu a tak pravděpodobnost dohledání vozu výrazně stoupá. V kombinaci s množstvím výjezdových jednotek 150 vozidel a 49 bezpečnostních agentur je procento dohledaných vozidel velmi vysoké.
Systém je složen z částí: GSM + GPS + radiový vysílač + akcelerometr.

2. ONI Sledování Plus

Komplexní řešení on-line sledování vozidel a správy vozového parku. Samozřejmostí je monitoring pohybu vozidel se zobrazením polohy vozidla na mapě a automatickým generováním knihy jízd.
Služba ONI Sledování PLUS umožňuje zaznamenat při každodenním provozu manipulaci s vozidlem a oznámit vznik události určeným osobám.
Systém je složen z částí: GSM + GPS + akcelerometr.

3. ONI Sledování

Komplexní řešení on-line sledování vozidel a správy vozového parku. Systém umožňuje monitoring pohybu vozidel se zobrazením polohy vozidla na mapě a automatickým generováním knihy jízd.
Systém je složen z částí: GSM + GPS.

ONI System Prezentace