Defend lock – zamykání řadící páky Defend lock

Zámky Defend lock mají již dlouholetou tradici a jejich neustálý vývoj je staví na první místo v bezpečnostních zámcích převodovky. Trezorový klíč, kvalitní ocel a garance 5 let jsou zárukou kvality od firmy DEFEND LOCK.

Pro vyhledání vhodného typu zámku řadící páky Defend lock klikněte zde. 

Doporučujeme: Elektronický zámek řadící páky Defend lock – DEFEND MATIC

Nabídka zámků Defend lock

Defend lock – Pin lock

Defend lock – pin lock

Zámek Defend lock – Pin lock je nejčastěji montovaný zámek z rodiny DEFEND a jeho velkou výhodou je, že se uzamyká bez použití klíče pouhým zatlačením vložky zámku za současného pootočení z důvodu jištění proti náhodnému uzamčení. Defend lock – PIN LOCK je typ zámku blokující řadicí páku kalenou sponou integrovanou v těle zámkového mechanismu. Zámek Pin lock je vybaven novou vložkou odolnější násilnému napadení.
Záruka 5 let při montáži u naší firmy, bezplatná infolinka, výrazné slevy na pojistném a další.

  • Defend lock – Pin lock na všechny typy vozidel včetně roku výroby 2013 a automatického řazení – cena 6.490,– Kč včetně montáže – cena již obsahuje DPH 21%
  • Nyní ke každému zámku Defend lock ZDARMA kódování 6-ti kusů autoskel pískováním nebo leptáním
  • kódování autoskel ve spojení s instalací zámku řadící páky je cenově příznivý a přitom robustní způsob zabezpečení vozidla

AKČNÍ NABÍDKA ZÁMKŮ DEFEND LOCK

pokud si u naší firmy necháte namontovat zámek řazení Defend lock, dostanete nyní ke každému zámku Defend lock zdarma kódování autoskel pískováním nebo leptáním.

Defend lock – Rotary lock

Defend lock – Rotary lock

Zámek Defend lock – Rotary lock je nejnovějším zámkem řazení značky Defend, který se také ovládá otočným pohybem vložky zámku. Vychází konstrukčně ze zámkové vložky pro integrovaný zámek Pin lock. Novinkou je však způsob ovládání a mechanismus přenosu rotačního pohybu od tělesa zámku na posuvný pohyb zamykací spony v místě blokace řadicí páky. Mírným zatlačením zámkové vložky dojde k uvolnění aretace polohy odemčeno a pootočením se zamykací člen přestaví do polohy zamčeno.
Dalším vylepšením, které přináší zámek Rotary lock, je minimální narušení interiéru vozidla. Je totiž umístěný v manžetě řadicí páky.
Záruka 5 let při montáži u naší firmy, bezplatná infolinka, výrazné slevy na pojistném a další.

  • Defend lock – Rotary lock na všechny typy vozidel včetně roku výroby 2013 a automatického řazení – cena 6.490,- Kč včetně montáže – cena již obsahuje DPH 21%
  • Nyní ke každému zámku Defend lock ZDARMA kódování 6-ti kusů autoskel pískováním nebo leptáním
  • kódování autoskel ve spojení s instalací zámku řadící páky je cenově příznivý a přitom robustní způsob zabezpečení vozidla

Obsluha zámků Defend lock

Obsluha zámků defend lock je velmi oblíbená a velice snadná, neboť je lze zamknout pouhým pootočením a zatlačením zámkové vložky. K odemknutí stačí lehké pootočení klíče s vlastním Defend Lock profilem. Tento ojedinělý systém zamykání mají pouze zámky Defend lock.

Garance zámků Defend lock

Pokud se rozhodnete pro mechanické zabezpečení Defend Lock, zajistíte tak nejen bezpečí pro Váš vůz, ale je také možné získat unikátní službu Defend Garance a službu Defend Assistance s pokrytím na území celé Evropy, fungující 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

SCHVÁLENÉ AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ – zámky řadící páky Defend Lock jsou uznány jako schválené autopříslušenství u dovozců a výrobců téměř všech automobilových značek na území ČR a SK, mají atest 8SD a jeho montáž v autorizovaném montážním středisku DEFEND, jakým je i Auto TOPRA Moravia s.r.o., nemá vliv na záruku vozidla.

Ukázka namontovaných zámků řazení Defend lock na vybraných typech vozidel

Video Defend lock – Škoda Octavia II

Další zámky Defend lock

Zde uvádíme další dva typy zámků řazení Defend lock. Jedná se o starší typy zámků řazení, vhodné především na starší vozy (1995 a níže) a nebo na speciální vozy na které nejsou ostatní zámky řazení Defend lock vyráběny.

Defend lock – vnitřní zámek typ 2999 A-VN

Defend lock – vnitřní zámek

Ještě donedávna nejčastěji montovaný zámek řazení, rovněž znám pod označením „tyčka“ (podle blokovacího trnu ve tvaru tyčky). Je vhodný především na vozy BMW, některé Mercedes vozy a další značky, ne které nejsou vyráběny zámky Defend lock – Pin lock či Rotary. Zasouvací uzamykatelná spona, která prochází skrz zámkový mechanismus, blokuje řadicí páku v poloze zpětného chodu. Zařízení se uzamyká pouhým zasunutím spony do těla zámku.

  • Defend lock – vnitřní zámek 2999 – cena 5.400,– Kč včetně autorizované montáže – cena již obsahuje DPH 21%

Defend lock – vnější zámek (podkova)

Defend lock – vnější zámek

Tělo tohoto Defend lock zámku je pevně spojeno s konzolou s karoserií vozu pomocí speciálních materiálů. Řadicí páce v poloze zpětného chodu brání v pohybu spona ve tvaru „U“, která je uzamknuta v těle zámku. Jedná se o boční zámek.

  • Defend lock – vnější zámek -podkova – cena 4.500,– Kč včetně montáže – cena již obsahuje DPH 21%